Cultuursmakers

Damme

Hernieuwen Cultuurpas (lidgeld 2023)

Beste leden en sympathisanten,
 

In Damme is er een straat genaamd : “Wonderjaar”. Dit was nu eens echt voor onze vereniging van toepassing in het afgelopen jaar.

  • We vierden nationaal onder het jaarthema “Feest” het 100-jarig bestaan en onze afdeling pikte daar uiteraard  gretig op in via allerlei activiteiten. Men kon er toch niet naast kijken ?
  • We stelden vast dat we in 2022 maar liefst 70 % (!) nieuwe leden hebben verworven via onze Cultuurpassen ! Wie doet dit ons na in deze benarde tijden ? Meer dan ooit groeit en  bloeit Cultuursmakers Damme. 
  • En … we breien er in 2023 een vervolg aan: we  vieren  plaatselijk ons zilveren jubileum. Reeds bijna 25 jaar komt men van heinde en ver genieten van ons gevarieerd aanbod via allerlei binnen- en buitenactiviteiten. Ook in 2023 zetten we ons beste beentje voor en zetten jullie in de bloemetjes. Wordt vervolgd !

Daarom deze oproep om vanaf heden – als trouw (of nog niet aangesloten) lid, na een jaar van gratis hernieuwing in 2022 -  uw lidmaatschap voor 2023 bij Cultuursmakers Damme te hernieuwen of in te stappen. Misschien spreekt u ook familie, vrienden of kennissen aan, om aan te sluiten bij onze bonte kring van “Cultuursmakers” in de ware zin van het woord?

Wie echter vanaf september 2022 reeds een nieuwe Cultuurpas heeft aangevraagd (en betaald) hoeft uiteraard niet te vernieuwen: deze pas blijft geldig tot 31 december 2023.

Nergens wordt u goedkoper bediend want voor €20,00 per jaar voor alle inwonende gezinsleden,  geniet u van ons aanbod met talrijke kortingen ter plaatse en bij alle andere 145 afdelingen van Cultuursmakers te lande.

Wil je je lidmaatschap hernieuwen of nieuw lid worden, dit kan door storting van 20,00€ per gezin op rekening van Cultuursmakers Damme BE72 9795 7867 4016.   Nieuw lid? Graag jou gegevens invullen via deze link. Jouw nieuwe Cultuurpas 2023 valt kort nadien in de bus.

Bovendien zijn er ook nog andere interessante voordelen die u kunt verzilveren, we zetten onze ledenvoordelen graag nog eens op een rijtje:

  • Je maakt deel uit van een groep enthousiaste cultuurliefhebbers waarmee je samen van cultuur kunt genieten. 
  • Je neemt aan alle activiteiten van onze Cultuursmakersgroep deel aan ledenprijs want niet-leden betalen altijd een grotere bijdrage. Jaarlijks organiseren we allemaal samen ongeveer 2500 Cultuursmakers-activiteiten in 145 afdelingen in Vlaanderen 
  • Je krijgt 6 euro korting bij de aankoop van een nieuwe Museumpas (53 i.p.v. 59 euro). Vraag je kortingcode aan via info@cultuursmakers.be. Vergeet niet om je lidnummer te vermelden. 
  • Je krijgt korting voor de toegang tot allerlei musea en cultuurhuizen
  • Je krijgt 10 % korting in de online shop van Uitgeverij Lannoo. 
  • Je krijgt minstens 4 keer per jaar onze nieuwsbrief met culturele inspiratie in je mailbox
  • We bieden regelmatig extra voordelen aan voor tijdelijke voorstellingen of evenementen.

Voor het overzicht klik op deze link

Begin 2023 ontvangt u eveneens via de post de nieuwe jaarfolder met ons jubileumprogramma maar ook per activiteit ontvangt u via e-mail een nieuwsbrief met details en praktische info.

We beloven dat u geen spijt zal krijgen van uw lidmaatschap, wij zorgen voor een gevarieerd aanbod aan activiteiten in 2023. Cultuur smaakt beter samen!

Namens het bestuursteam van Cultuursmakers Damme,

Rika, Rita, Tine ,Micheline, Annie, Willy, Johan 

P.S. Om het nog steeds weerkerend misverstand te vermijden en nog eens ter verduidelijking: een VAB-pechverhelpings-aansluiting geldt sedert 2020 niet meer als lidmaatschap voor Cultuursmakers. 

<
>
x